Pragniesz, aby Twoje rzęsy były  długie, gęste i wyraziste, a spojrzenie przyciągało? Chcesz zachwycać niesamowitymi rzęsami? Nie jesteś zwolenniczką sztucznych, doklejanych rzęs, które osłabiają nasze własne? My też nie! Wolimy profesjonalne tusze do rzęs, które nie tylko dodają spojrzeniu niesamowitej głębi, ale także posiadają właściwości odżywcze i nawilżające.

Nasza nowa kolekcja arystokratycznych Maskar – LOUVRE i VERSAL z linii NOBLE wprowadzi was w świat pięknych rzęs w ponadczasowym stylu „glamour”.  Odrzuć przeciętność, dodaj twarzy duuużą dawkę żeńskiej mocy i manifestuj pełną władzę nad rzęsami za pomocą 2 hypoalergicznych maskar marki VIPERA.

 

Poczuj  powiew luksusu na swoich rzęsach!

Specjalnie opracowana receptura królewskiej Maskary LOUVRE (8 ml) została stworzona w celu uzyskania pełnego i intensywnego, równomiernego pokrycia rzęs pielęgnacyjnym budulcem. Rozbudowana, silikonowa szczotka potrafi zdziałać cuda. Przeciągając nią po rzęsach, pigmentujemy je węglową czernią, wspaniale wydłużamy, po mistrzowsku zagęszczamy i równolegle woskujemy utrwalając efekt dla pięknego wyglądu przez dowolną ilość godzin. 

Zawiera D-panthenol oraz ekstrakt ochronny z Akacji Senegalskiej, które nawilżają  rzęsy, aby utrzymać je w optymalnym stanie. Ten bajeczny tusz do rzęs jest odporny na rozmazywanie się podczas długotrwałego noszenia w dowolnych warunkach atmosferycznych.

Maskara VERSAL (12 ml) – manifestuje pełną władzę nad rzęsami swoją wspaniałą szczotką „big brush” z włosia, która jest imponującej wielkości i jakości. Maluje zachwycająco sprawiając, że rzęsy okalające oczy rosną do dorodnych rozmiarów i stają się znacząco grubsze. Rozbudowując, wyciągając maksimum długości z rzęs, wyczesuje je tak ładnie, że przypominają gładkie firanki wokół powiększonych oczu.

Zawiera najskuteczniejsze naturalne remedium na problemy ze słabymi rzęsami. Dzięki Olejom Jojoba i Rycynowemu, rzęsy stają się lśniące, gładkie, mocniejsze i zdrowsze.

 

Długie i pełne rzęsy są uniwersalnym symbolem piękna, sprawiają, że oczy kobiety stają się bardziej otwarte, co zawsze było oznaką kobiecości. Maskary LOUVRE i VERSAL są niezawodnym sposobem na zwiększenie atrakcyjności i z pewnością wplatają się w takie pojęcia jak: kobiecość, czar, urok, powab i pociągający seksapil.

Maskary z linii NOBLE zostały przetestowane oftalmologicznie.

Są bezpieczne dla osób noszących szkła kontaktowe.

 

 

Twoim marzeniem są piękne rzęsy w stylu Glamour ? Chcesz zachwycać swoim niesamowitym spojrzeniem ? Teraz to możliwe ! Manifestuj pełną władzę nad rzęsami za pomocą naszych 2 nowych Arystokratycznych Maskar – LOUVRE i VERSAL z linii NOBLE. Odśwież swoje spojrzenie, nadaj mu sexapilu i wyrazistości.