URODY I WDZIĘKU NIGDY ZA WIELE; ROZŚWIETLAMY TWARZ

Dla niektórych Rozświetlacze ze specjalnym pigmentem odbijającym światło, co wydobywa piękno skóry, są nadal zagadką. Rozjaśnijmy więc naszą świadomość, by stworzyć twarz ciekawą, kształtną i pełną intrygującego blasku. Taki efekt można uzyskać w ciągu minuty z pomocą, co ważne, nieszkodliwych dla delikatnej skóry twarzy rozświetlaczy prasowanych, w kremie lub w rozświetlających – fluidzie i hydro-musie. Nie bez powodu miliony pań pokochały produkty rozświetlające. Dzięki nim skóra wygląda na młodszą i bardziej atrakcyjną, a twarz przestaje być płaska, więc staje się ciekawsza. Współpracując ze światłem, zyskuje ładniejszy kształt.

ROZŚWIETLACZ JEST KOSMETYKIEM  DO UPIĘKSZANIA KOBIECEJ TWARZY

Wizażyści zgodnie twierdzą, że rozświetlacz jest niezbędnym produktem w każdej kosmetyczce. Kilka odcieni zaspokaja potrzeby różnych karnacji. Wybieramy taki highlighter, który jest o dwa odcienie jaśniejszy niż podkład. Przy jasnej skórze, wybierz rozświetlacz w kolorze różanym. Jeśli masz średnią skórę, wybierz rozświetlacz brzoskwiniowy. Posiadaczkom ciemnej skóry, rekomendujemy wypróbować brązowe złoto.

ROZŚWIETLACZ DZIAŁA CUDA

Przyciąga cząsteczki światła do wybranego obszaru skóry, a następnie odbija je, tworząc efekt lekkiego i naturalnie pięknego blasku. Rolą rozświetlacza jest podświetlić części twarzy dla „podciągnięcia” urody i uzyskania lepszej rzeźby rysów.

Ten cudowny środek ma jeszcze jedną fajną zaletę – udoskonala pełen wdzięku kobiecy i zdrowy wygląd. Z wiekiem skóra opada, blaknie i szarzeje, a twarz staje się mniej wyrazista – rozświetlacz pomoże ją zrewitalizować, przywrócić świeżość i blask.

STROBING GLOW W FORMIE PRASOWANEJ dla skóry tłustej i normalnej – to bardzo miałki puder rozświetlający skórę o czystej i lekkiej teksturze, który najlepiej aplikować pędzlem kabuki, ale można też palcem.

  • Rozświetlające kosmetyki zawierają pełny blask o różnej gradacji cząsteczek – do rzeźbienia, modelowania i poprawiania rysów twarzy, również do wykorzystywania w doskonaleniu makijażu oczu
  • Każdy odcień wyróżnia się technologią „soft-focus”, która rozprasza światło, a rozświetlające pigmenty zapewniają pożądany efekt
  • Rezultat: tak światło reflektorów jak i słoneczne wydobywają optymalny efekt gładkiego blasku i uświetnienia rysów twarzy

Niedawno wzbogaciliśmy nasze portfolio o rozświetlacz STROBING GLOW W KREMIE, najlepszy dla suchej i wrażliwej skóry. Aplikujemy go opuszkiem palca – zależnie od dozy, dostarcza cerze szept blasku lub mocniejsze akcenty z lekko opalizującym połyskiem. Gustownie uświetnia każdy makijaż. Dodaje twarzy energii, świeżości i atrakcyjnego blaskuodmładza twarz. Nanosimy go na szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa, na łuk Kupidyna, pod łukiem brwi i odrobinę w wewnętrznych kącikach oka. Skutecznie podkreśli atuty urody każdej kobiety.

 

 

ATRYBUTY KOSMETYKU W KREMIE

  • Rozświetlacz z nawilżeniem ujędrnia skórę i ukrywa zmarszczki
  • Wprowadza w strukturę naskórka elementy odmładzające
  • Kosmetycznym blaskiem rozświetla, kreując lepszą rzeźbę twarzy
  • Wzbogacamy makijaż o rozświetlenie, ciekawszy kontur, dodajemy skórze unikatowej świeżości 
  • Rozświetlacz w kremie aplikujemy palcem, ruchem wklepującym nad kośćmi policzkowymi oraz pociągłym ruchem wzdłuż grzbietu nosa. Zwiększona doza kosmetyku powoduje zwiększenie blasku
LUKSUSOWY EFEKT ROZŚWIETLENIA

Iluminujące niuanse upiększające twarz zawarte we Fluidzie oraz Hydro-musie AVANGARDE – zapewniają twarzy gustowny efekt rozświetlenia od samego rana. Oba kosmetyki o wspaniale lekkiej konsystencji wyzwalają na twarzy zjawisko współdziałania ze światłem, a tym samym gustowny efekt rozświetlenia skóry od samego rana. Specjalistyczne Rozświetlacze dbają o komfort, przyjemność i zadowolenie z efektu. Podobają się także amatorkom „makeup – no makeup” – makijażu bez makijażu, bowiem kosmetyki z linii AVANGARDE z klasą, bez natarczywości, uwypuklą kobiece atrybuty urody.

Fluid AVANGARDE nakładamy na całą twarz by dyskretnie upiększyć ją mistrzowskim rozświetleniem. Fluid wygładzi cerę, ukrywając mankamenty karnacji, spowije twarz subtelnie połyskującą mgiełką. Nakładamy go na spodni kryjący fluid lub bezpośrednio na skórę. Odmłodzona, odświeżona  twarz wykwintnym blaskiem nada urody zarówno młodziutkiej jak i dojrzałej skórze. Udoskonali lineaturę twarzy.

Rozświetlacz w  formie Hydro-Musu AVANGARDE  upiększa twarz muskając wybrane fragmenty twarzy (kości policzkowe, czubek nosa i brody, skronie, odcinek między brwiami) półprzeźroczystą, świetlistą perłą z opalizującym połyskiem. Uroda zyskuje elementy młodości i dyskretnej oryginalności. Hydro-mus rozprowadzamy palcami.

Tak więc Dziewczyny, jeśli jeszcze nie używałyście rozświetlacza, to nie wahajcie się sięgnąć po któryś z proponowanych. Gorąco zachęcamy! Warto!

 

więcej