Od kilku miesięcy temat koronawirusa nie schodzi z pierwszych stron gazet. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do ciągłego dezynfekowania rąk, zachowywania odstępów w przestrzeni publicznej, oraz do zakładania maseczek. Oczywistym jest, że względy bezpieczeństwa są najważniejsze, jednak my kobiety zawsze i w każdej sytuacji pragniemy nienagannie wyglądać. Jak zatem wykonać piękny makijaż, który będzie się zgrywał z maseczką? Przede wszystkim stawiamy na mocny makijaż oka. Jednak dla wielu z nas, najważniejszym elementem makijażu są odpowiednio podkreślone usta. Co jednak zrobić, gdy nasza szminka zostawia swoje ślady i odbicie na maseczce i z czasem się rozmazuje? Czy musimy od razu rezygnować z makijażu ust? Ależ nie! Mamy dla Was zdające egzamin rozwiązanie – Róż w Płynie CHEEK&LIP TINGE do Policzków i Ust albo Szminka RENDEZ-VOUS – Całodniowy Kolor Na Ustach.  

Kolorowa mgiełka dla natychmiastowego efektu wypoczętej twarzy

Róż w Płynie CHEEK&LIP TINGE dla policzków i ust; 10 ml

Nasza absolutna Nowość – Róż w Płynie CHEEK&LIP TINGE do Policzków i Ust godzinami utrzymuje się na skórze, i jest doskonały dla każdej karnacji. Niewinny i niezwykle kuszący. Nie rozmazuje się i nie pozostawia śladów. Jest bardzo długotrwały. Zawiera lekko poziomkowe formuły nawilżające, które po nałożeniu wyglądają bardziej naturalnie niż pudrowy róż. Artyści makijażu określają taki rumieniący się płyn, jako coś, co pozostawia iluzję koloru, który przyjaźnie podkreśla urodę danej osoby. Płynny rumieniec stanowi odświeżającą i trwałą alternatywę dla prasowanego lub kremowego różu, szczególnie przydatną w miesiącach ciepłych.

CHEEK&LIP TINGE jest kosmetykiem idealnym na te czasy, bo nie rozmaże się  pod maseczką. Dba o naturalne piękno naszych ust swoją super nawilżającą, trwałą formułą. Nałożony pędzelkiem na usta daje przyjemny dla oka różowy odcień, uzupełnia koloryt warg. Usta otrzymują ładny odcień, miękkość i nawilżenie przez wiele godzin. Ten nowoczesny kosmetyk z pewnością zdobędzie wasz zachwyt i aprobatę już od pierwszej aplikacji.

Szminka RENDEZ-VOUS – nasza odpowiedź na rozmazywanie

Niezwykła formuła kultowej już Szminki RENDEZ-VOUS reaguje z naszym PH i natychmiast wyzwala na wargach różany lub różano-morelowy odcień uzależniony od bardziej lub mniej kwasowego odczynu naszej śliny. Pojawia się  bardzo twarzowy odcień, unikatowy dla danej osoby. Piękna barwa powabnych warg utrzymuje się przez ok.12 godzin, mimo jedzenia i picia. Nie pozostawia śladów na szklance, a tym bardziej na maseczce. Nasze nawilżone usta z uwydatnionym kolorem mają wpływ na nasze dobre samopoczucie. To absolutne MUST HAVE dla każdej kobiety, w każdym wieku!

***

Bądźmy pięknie każdego dnia, niezależnie od sytuacji.