Amerykański Instytut Koloru Pantone (Pantone Color Institute) po raz kolejny z rzędu ogłosił  Kolor Roku. Został nim elegancki  w swoim przekazie,  ponadczasowy ciemny odcień błękitu: Pantone 19-4052 Classic  Blue. 

Pogodny niebieski kolor jest niezwykle wyrazisty. Wycisza, oraz przynosi relaks i ukojenie. Zdaniem ekspertów Instytutu Pantone, wskazana barwa symbolizuje spokój i pewność siebie,  wprowadza nas w nową erę, dając nadzieję na jaśniejszą przyszłość. Pantone 19-4052 Classic Blue to kolor przypominający kojące wieczorne niebo, który zachęca do poszerzania horyzontów i otwarcia się na przepływ komunikacji z drugim człowiekiem i otoczeniem – uzasadnia Latrice Eisman, Executive Director w The Pantone Color Institute.

W 2020 roku Pantone 19-4052 Classic  Blue bez wątpienia będzie królować w designie, dekoracji, modzie i oczywiście w świecie kosmetyki.

Jak Wam się podoba modry lazur wybrany przez Świat mody? My jesteśmy zachwyceni! I już teraz zabieramy Was w podróż z kapitalnymi kosmetykami w głębokiej niebieskości.

LISTA PRODUKTÓW VIPERA w odcieniach  Pantone  19-4052 Classic  Blue:

 

Konturówka do oczu IKEBANA #254 ocean – rysuje na powiekach głębokie, nasycone barwą linie w kolorze  Oceanu. Kremowa konsystencja Konturówki umożliwia wykonanie jednym pociągnięciem intensywnie barwnej kreski. Utrzymuje się na powiece przez długie godziny. Bez wątpienia pozostaje gwarantem precyzyjnego makijażu.

 

Cień do Oczu NEO JOY – prasowany, satynowy #950; w kolorze klasycznego, głębokiego niebieskiego koloru, z łatwością się rozprowadza, dobrze kryje, nie tworzy smug ani plam. Bardzo wygodny w stosowaniu, nie osypuje się, ładnie się blenduje. Wyważony efekt jest doskonały w makijażu codziennym, jak i  biurowym. Miękki jak aksamit, ujednolica, oferuje zmatowienie powieki lazurową barwą z wyważonym połyskiem i gwarantuje trwałość przez wiele godzin.

Maskara „blue Summer” z kolekcji FOUR SEASONS – w pięknym szafirze; syci kolorem ultramaryny całą długość rzęs lub tylko ich końcówki, kreując ich urodę w stylu „ombre”. Równolegle z dwubarwnym efektem następuje powiększenie wszystkich wymiarów rzęs.  Stają się one wydłużone podkręcone i pogrubione.

 

SUPERIOR EYELINER 01 szafirowy w „kałamarzyku”, idealny do podkreślania linii rzęs i koloru tęczówki. Nasyconym szafirem tworzymy odporne na rozmazywanie, dowolnej grubości  pasemko. Stożkowy aplikator łatwo prowadzi kolor oraz gwarantuje jego precyzyjne i równomierne rozłożenie. Służy do tworzenia grafiki na ciele i paznokciach. Nie ograniczaj używania SUPERIOR EYELINER ’a wyłącznie do obszaru oczu. Grafikę na ciele zabezpieczamy Fixativem, a na paznokciach Top Coat’em.

Eyeliner – Inkliner ALL SEASONSszafirowy „odjazd” w taliowanym pisaku, z technologicznie doskonałym, cieniutkim i elastycznym rysikiem. Jest on  bardzo precyzyjny. Łatwy w prowadzeniu, gładko i pewnie sunie po powiece, pozwala na wykonanie różnej grubości kreski. Eyeliner jest wodoodporny, długotrwały, wspaniale współpracuje z osobą malującą, wspomaga precyzję malowania.

 

Cień Sypki GALAXY #113; zastosowane w nim pigmenty cechują się bardzo wysokim nasyceniem barwy i blasku. Profesjonalny, sypki Cień do Powiek w doborowym niebieskim kolorze, puszyście lekki, wykonany z surowców mineralnych, z dużym udziałem wysokiej jakości perłowych pigmentów. Najlepiej stosować go przed nałożeniem podkładu, by mieć możliwość usunięcia z policzków osypanych drobinek ( do aplikacji sypkich cieni i brokatów rekomendujemy produkt:  Płyn do Cieni Sypkich FIXER w buteleczce z cienkim aplikatorem).

 

Lakier do Paznokci VAMP 27  w wyrazistym, niebieskim wydaniu! Szybkoschnący i wysokopołyskowy Lakier, który nie traci intensywności z upływem czasu. O zdrowie i moc paznokci dba bezpieczna, sprawdzona formuła o krótkim czasie schnięcia, bez formaldehydu, toluenu, ftalanu dwubutylu. Lakier posiada wygodny płaski pędzelek, co ułatwia i przyspiesza aplikację. Dla prolongaty atrakcyjnego wyglądu i trwałości lakieru, manicure zawsze zabezpiecz Top Coat’em – 3D lub UV.

Ciemnoniebieski rezonuje z ludźmi na wszystkich kontynentach. Miło jest mieć świadomość, że błękit w kilku odsłonach wspiera i podkreśla naszą niezawodność, wiarygodność i stałość; wszystkie cechy, które są cenione w szybkich, stresujących sytuacjach obecnego Świata.

Więcej ciekawych produktów do makijażu oczu znajdziesz na stronie VIPERA.