W 1966 roku „Express wieczorny” ogłosił 21 stycznia Dniem Babci i święto to szybko przyjęło się w całej Polsce. To przecież nie lada szczęście mieć kochającą babcię.

W życiu dziecka rodzice i dziadkowie darzą je największą miłością, chętnie poświęcają mu czas i uwagę. Każda babcia sporo opowiada, czyta książeczki i odpowiada na niekończące się pytania, nie okazując przy tym zniecierpliwienia.

Dziecko przebywając z babcią uczy się zasad współżycia, pełnienia w otoczeniu określonych ról i realizowania się. Obcowanie z babcią stwarza prawdziwie rodzinną atmosferę, tak niezbędną do pełnej realizacji poczucia bezpieczeństwa. Babcia uczy i wykazuje dużo zrozumienia, co znacznie przewyższa uroki telewizji, gier komputerowych, Internetu.   Szacunek do babci zostaje w przyszłości przenoszony na innych.

W dzisiejszych czasach babcia jest często aktywna zawodowo i społecznie. Jej wygląd napawa optymizmem i dumą. Wyselekcjonowaliśmy kilka bardzo przydatnych każdej kobiecie produktów kosmetycznych, by codziennie, szybko i w nadzwyczaj gustowny sposób, podnosić walory swojej urody.

Zwracamy uwagę na produkty VIPERA bez których nie wyobrażają sobie dnia nie tylko kanadyjska aktorka Katheryn Winnick i pani Fonseca – żona ‎prezydenta Wysp Zielonego Przylądka, ale też mniej znane liczne panie, które natrafiły na te niezastąpione kosmetyki:

Szminka Rendez-Vous, która nawilżając, jakże gustownie, choć subtelnie, „podbija” odcień ust na cały dzień, nie pozostawiając śladów na szklankach ani na policzkach całowanych ulubieńców

Nawilżający BB Cream „Get a Drop” dla zdrowia i urody cery

 

Rozświetlający, lekki Fluid z linii Avangarde na całą twarz, co z talentem upiększa i odmładza rysy

Luksusowy, transparentny, RÓŻANY Puder ANTI-AGING na bazie tapioki z dodatkiem antyoksydantów dostarcza skórze nawilżenie oraz dyskretnie odmładzającą poświatę

Pięknie uwydatniająca rzęsy, hipoalergiczna Maskara „Beauty&Care” z linii Transonic Lashes

Kochanym Babciom oferujemy to, co najlepsze. Są naszym skarbem i życzymy im wszystkiego, co da im zadowolenie i dobre samopoczucie w każdym dniu…