CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NOWOŚCIACH I SPECJALNYCH OFERTACH?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij okno

SPARKLING SPRAY PUDER PERFUMOWANY

Zmysłowo pachnąca, mieniąca się transparentna mgiełka, dostarczająca pięknych wrażeń estetycznych i sensorycznych.

SUPERIOR

Eyeliner SUPERIOR w wygodnym kałamarzyku perfekcyjnie podkreśli kolor Twoich oczu!

Lakiery VAMP – kuś oryginalnością!

Zachwycające efektem Top Coat'y, niebanalne refleksy i fantastyczny połysk metalicznych Lakierów VAMP!

RICH TINT

Nowoczesne Konturówki do Oczu i Ust zamknięte w mechanicznej oprawie, niezrównaną głębią koloru zaznaczają obrys Ust lub podkreślają głębię spojrzenia.

Pomysły na Prezent

Pomysł na prezent? Doskonałe kosmetyki zawsze są trafionym upominkiem, który uświetni piękne chwile!

ELITÉ Bezperłowy Błyszczyk

Gustownie podkreślone, rozświetlone usta. Żelowy Błyszczyk z silikonowym aplikatorem, pokrywa usta jednolitą warstwą lśniącego koloru.

Przejdź dalej

Bestsellery

Hity VIPERY

Trendy&Porady

ROZŚWIETLACZE PODKREŚL SWÓJ PROMIENNY WYGLĄD

Kolekcja rozświetlaczy Vipera

URODY I WDZIĘKU NIGDY ZA WIELE; ROZŚWIETLAMY TWARZ Dla niektórych Rozświetlacze ze specjalnym pigmentem odbijającym światło, co wydobywa piękno skóry, są nadal zagadką. Rozjaśnijmy więc naszą świadomość, by stworzyć twarz ciekawą, kształtną i pełną intrygującego blasku. Taki efekt można uzyskać w ciągu minuty z pomocą, co ważne, nieszkodliwych dla delikatnej skóry twarzy rozświetlaczy prasowanych, w […]

Walentynka od VIPERA

Czy wiecie co łączy Walentynki, Rzym i kosmetyki Vipera? W Starożytnym Rzymie w okolicach 15 lutego zamieszkujące miasto ptaki łączyły się w pary i rozpoczynały gody. Był to symboliczny początek przygotowań do budzącej się wiosny. Obchodzono wtedy luperkalia – festyn ku czci boga płodności Faunusa Lupercusa. W przededniu festynu odbywała się swoista miłosna loteria: chłopcy […]

VIPERA na 8in1 Expo

W trakcie Targów Expo „8 in 1” które odbyły się w dniach 09-12 stycznia 2019 w Bahrain International Exhibition & Convention Centre, przybyli goście mieli przyjemność zapoznać się z kosmetykami VIPERA oraz poznać tajniki warsztatu gwiazd makijażu. VIPERA mogła zabłysnąć między innymi dzięki pracy profesjnalnych wizażystów  – Mohammed’a Shaddekh’a oraz Maryam Alghawi.