CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NOWOŚCIACH I SPECJALNYCH OFERTACH?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij okno

SPARKLING SPRAY PUDER PERFUMOWANY

Zmysłowo pachnąca, mieniąca się transparentna mgiełka, dostarczająca pięknych wrażeń estetycznych i sensorycznych.

Lakiery VAMP – kuś oryginalnością!

Zachwycające efektem Top Coat'y, niebanalne refleksy i fantastyczny połysk metalicznych Lakierów VAMP!

SUPERIOR

Eyeliner SUPERIOR w wygodnym kałamarzyku perfekcyjnie podkreśli kolor Twoich oczu!

RICH TINT

Nowoczesne Konturówki do Oczu i Ust zamknięte w mechanicznej oprawie, niezrównaną głębią koloru zaznaczają obrys Ust lub podkreślają głębię spojrzenia.

Pomysły na Prezent

Pomysł na prezent? Doskonałe kosmetyki zawsze są trafionym upominkiem, który uświetni piękne chwile!

ELITÉ Bezperłowy Błyszczyk

Gustownie podkreślone, rozświetlone usta. Żelowy Błyszczyk z silikonowym aplikatorem, pokrywa usta jednolitą warstwą lśniącego koloru.

Przejdź dalej

Bestsellery

Hity VIPERY

Trendy&Porady

Walentynka od VIPERA

Czy wiecie co łączy Walentynki, Rzym i kosmetyki Vipera? W Starożytnym Rzymie w okolicach 15 lutego zamieszkujące miasto ptaki łączyły się w pary i rozpoczynały gody. Był to symboliczny początek przygotowań do budzącej się wiosny. Obchodzono wtedy luperkalia – festyn ku czci boga płodności Faunusa Lupercusa. W przededniu festynu odbywała się swoista miłosna loteria: chłopcy […]

VIPERA na 8in1 Expo

W trakcie Targów Expo „8 in 1” które odbyły się w dniach 09-12 stycznia 2019 w Bahrain International Exhibition & Convention Centre, przybyli goście mieli przyjemność zapoznać się z kosmetykami VIPERA oraz poznać tajniki warsztatu gwiazd makijażu. VIPERA mogła zabłysnąć między innymi dzięki pracy profesjnalnych wizażystów  – Mohammed’a Shaddekh’a oraz Maryam Alghawi.

Przytulanie – wspomaganie szczęścia

dzień przytulania 2019

Wczoraj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przytulania. Czy celebrowaliście go w jakiś szczególny sposób? VIPERA uważa, iż przytulać powinniśmy się przez cały rok, serdecznie, radośnie i z pewnością nie tylko „od wielkiego dzwonu”. Czy wiesz, że istnieją twarde, naukowe dowody na to, że przytulanie jest zdrowe i przedłuża nam życie? Zmniejsza stres, reguluje ciśnienie krwi. Powoduje wytwarzanie […]