30 latTrzy dekady temu, gdy półki sklepowe były puste, VIPERA rozpoczęła podróż w świecie kosmetyków od produkcji  wspaniałych szminek. Dzisiaj nasza legendarna Firma jest dojrzała, ma niespełna 2000 pozycji w asortymencie dla osób o różnym kolorze skóry i zróżnicowanej urodzie. VIPERA potrafi i z talentem uwypukla piękno dziewcząt i kobiet tak w Polsce jak i w szerokim Świecie, wkroczyła też w wymagający rewir światowych gwiazd i supermodelek. Ma rosnący status i doceniany profesjonalizm w oczach odbiorców.

Minęło sporo lat, od kiedy staramy się towarzyszyć Paniom w codziennej drodze do wyrażania swojej wyjątkowości poprzez piękno. Od pierwszych dni działalności w relacjach VIPERA – nasze KLIENTKI, z dumą patrzyliśmy na Was, przedstawicielki Pięknej Płci, świadome własnej urody, siły i kobiecości. Wasza radość z życia, pogoda ducha oraz podążanie za urokami życia były i są źródłem naszych codziennych inspiracji i akcji.

Oferta VIPERY to nieustannie uaktualniana propozycja dla Pań, które poszukują optymalnego wyglądu na każdą okazję, indywidualnych rozwiązań, ceniących nowoczesność w warunkach komfortu, elegancji i bezpieczeństwa stosowanych produktów.

Motto Firmy VIPERA, to niezmiennie:

KOBIETY LUBIĄ KOLORY….i nie tylko!

Serdecznie pozdrawiając Nasze Klientki, życzymy im pięknego wyglądu,

Ewa i Ryszard Wrzesińscy