VIPERA – subtelny makijaż na wakacje

wyglądam na SZCZĘŚLIWą …  i tak jest

Fascynuje mnie światło tafli wody i moje oddychanie całym wyswobodzonym ciałem! Od tego obcowania z powietrzem czuję się natchniona do wykonania makijażu kosmetykami VIPERA, ale innego niż zwykle, bardziej wakacyjnego. Lato ma impet, ale nie jest pozbawione kontroli. Jest schludne, pięknem zieleni i kwiatów przykrywa niedoskonałości krajobrazu. 

Do ukrycia moich skórnych niedoskonałości użyłam Fluidu PARADISE 03, który nadał cerze świeżość, subtelne wygładzenie i lekką opaleniznę. Utrwaliłam ten efekt transparentnym Pudrem Sypkim Face 012, by rozpraszał światło i dodał całej cerze trochę blasku. Policzki podbiłam różem City Fun 033, a łagodnie brązującym Pudrem Prasowanym ze złotymi drobinkami Fashion 501, lekko wymodelowałam boki twarzy. Przy użyciu rozświetlającego skórę Strobing Glow 04 Aloha uzyskałam dodatkowe upiększenie twarzy.

Zapragnęłam zadbać również o faliste spojrzenie. Wykorzystałam do tego Konturówkę do Oczu Long Wearing Color, która jest wodoodporna. Nadała oczom trochę magnetycznego spojrzenia. Na rzęsy nałożyłam czarną wodoodporną maskarę Four Seasons, nic gorszego od rozmazanej czerni wokół oczu….

Pamiętam oczywiście, że tego lata brwi obowiązkowo muszą być dostatnio zaznaczone. Zastosowałam Mineral Liner 03 smoky, pasuje do moich włosów i karnacji. Rozprowadzam go pędzelkiem wyciąganym z nakrętki. Lubię siebie w wyrazistych i starannie ukształtowanych brwiach.

Na koniec sięgnęłam po wyjątkową szminkę Rendez-Vous 74. Używam ją, gdy zależy mi na utrzymaniu ładnego, ale naturalnego koloru ust. Ta Szminka wchodzi w reakcję z PH śliny i pozostawia barwę na cały dzień. Mogę pływać i sączyć drinki, usta i tak pozostaną nawilżone i subtelnie różowe. 

Na ramiona zaaplikowałam Serum Złote Sanktuarium Młodości z kolekcji Meso Therapy. Dodało skórze złocistego wyglądu. Poczułam się słonecznie! Do wyboru pozostał mi Lakier do paznokci. Niech będzie ten; Jester 570; do wszystkiego mi pasuje.

Z pewnością nie chcę spędzać lata w wegetatywnym osłupieniu, przed czujnym zwierciadłem. Ale makijaż sprawnie mi idzie, a dobre samopoczucie i świadomość własnej urody pomagają dobrze odpoczywać. Wam też życzę udanych wakacji!