SPARKLING SPRAY – PUDER ZAPACHOWY

Połączenie transparentnego pudru i błyszczących drobinek, świetlista i wygładzona skóra, otulona zmysłowym zapachem.

RICH TINT

Nowoczesne Konturówki do Oczu i Ust zamknięte w mechanicznej oprawie, niezrównaną głębią koloru zaznaczają obrys Ust lub podkreślają głębię spojrzenia.

ELITÉ Bezperłowy Błyszczyk

Perfekcyjnie podkreślone, lśniące usta. Delikatny błyszczyk z silikonowym aplikatorem, pokrywa usta jednolitą warstwą głębokiego koloru.

SMOKY EYEBROW

Moda na stylizację Brwi opanowała cały świat. Potrzebujesz tylko chwili, aby za pomocą szablonów wykreować zupełnie nowy wizerunek. Całkiem nowa TY!

Kolekcja PARADISE FOUNDATION

Primer i podkład - skuteczny duet, który synchronizuje wszystkie funkcje skóry, zapewnia harmonię i piękny wygląd.

Przejdź dalej

Bestsellery

Hity VIPERY

Trendy&Porady

MAKEUP BLENDER – CZĘŚĆ II

W ostatniej części pokazaliśmy jak przygotować MAKEUP BLENDER do użycia. Dzisiaj pokażemy Wam jak za pomocą Blendera nałożyć Fluid lub Korektor na twarz. Mamy nadzieję, że prezentacja okaże się dla Was pomocna. Trzymamy kciuki! Nie aplikujemy kosmetyku bezpośrednio na Blender. Wtapiamy kosmetyk „stemplując” krok po kroku, aż do uzyskania potrzebnego efektu. Nakładamy Korektor i postępujemy jak […]

Makeup Blender – czy wiesz jak go używać?

Makeup Blender - czy wiesz jak go używać?

Czy wszystkie wiemy jak używać Blendera? Profesjonalna, miękka gąbka kosmetyczna została zaprojektowana w celu rozprowadzania na twarzy kremowych kosmetyków – podkładu, fluidu, bb cream’u, musu bez pozostawienia smug czy nierówności.

VIPERA – Look Jesienny

Jakie kolory będą modne w tym sezonie? Co proponują nam kreatorzy mody? I jakie efekty otrzymamy po użyciu kosmetyków, dowiecie się czytając naszego bloga.