Kariera

Vipera to innowacyjna I stabilna firma Z 30-letnim doświadczeniem.
łącznie zatrudniamy OKOŁO 200 osób.
Główna siedziba firmy MIEŚCI SIĘ w PiasecznIE.

NaszYM atutEM SĄ ludzie  –  ZMOTYWOWANI, ODPOWIEDZIALNI I profesjonalni.
WSZYSCY PRACOWNICY VIPERY DBAJĄ O DOBRĄ KOMUNIKACJĘ
I CHĘTNIE DZIELĄ SIĘ WIEDZĄ.

JEŚLI CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ,
PRZEŚLIJ SWÓJ ŻYCIORYS NA ADRES: PRACA@VIPERA.COM.PL .

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Przedstawiciel Handlowy Wielkopolskie + Łódzkie Zachód Rozwiń

VIPERA jako uznany producent z kosmetyki makijażowej o zasięgu międzynarodowym

Poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w regionie: Wielkopolskie + Łódzkie Zachód

Preferowane miejsce zamieszkania to Jarocin, Pleszew, Konin, Słupca, Śrem lub bliskie okolice
Region: Wielkopolskie + Wieruszów i Wieluń, Łódzkie Zachód, Południowa część Kujawsko-Pomorskiego

Numer referencyjny: PH/DH/110

Główny cel stanowiska:

Reprezentowanie Firmy VIPERA wśród Klientów B2B na rynku tradycyjnym i nowoczesnym

Opis Stanowiska:

  • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klientów w ramach asortymentu Producenta
  • Realizacja planów sprzedaży wartościowej oraz celów jakościowych w obsługiwanym regionie
  • Praca zgodna ze standardami jakościowymi Producenta (jak i zarazem Dystrybutora)
  • Weryfikacja obecnego portfolio Klientów oraz poszerzanie go o nowych w danym regionie
  • Jak najlepsza obsługa i dbanie o Klientów Firmy w powierzonym regionie
  • Nadzór nad terminowym spływem należności Klientów oraz współpraca z Działem Księgowości
  • Współpraca z pozostałymi działami Firmy w ramach bieżących potrzeb
  • Analiza konkurencji i jej aktywności na rynku i raportowanie tych działań do Centrali Firmy
  • Współpraca bieżąca i raportowanie bezpośrednie do Dyrektora Handlowego

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, mile widziane
    w sprzedaży produktów kosmetycznych w średniej półce cenowej
  • Preferowane wykształcenie wyższe, ale minimum średnie wykształcenie
  • Pełne zaangażowanie, rzetelność, systematyczność kreatywność, komunikatywność jak  i terminowość w wypełnianiu obowiązków
  • Doskonała umiejętność nawiązywania kontaktów, rozwiązywanie problemów, negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Minimum podstawowa obsługa pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Bardzo dobra organizacja efektywnej pracy i dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość Klientów detalicznych w regionie
  • Doświadczenie i znajomość branży kosmetycznej, preferowane w kosmetyce makijażowej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Bardzo atrakcyjne i motywacyjne wynagrodzenie za pracę (stałe podstawowe + premiowe)
  • Profesjonalne produkty kosmetyczne, obecne na rynku polskim i cenione przez Klientów już od 30 lat

CV ze zdjęciem proszę przesłać bezpośrednio do Dyrektora Handlowego na: mariusz.dukat@vipera.com.pl

W korespondencji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Konsultant – Sprzedawca OUTLET DESIGNER PIASECZNO Rozwiń

Konsultant – Sprzedawca

Miejsce pracy: OUTLET DESIGNER PIASECZNO

Wymiar czasu pracy: 1 etat, umowa zlecenie w okresie próbnym, w razie kontynuacji współpracy – umowa o pracę. (chętnie student/-ka)

Wymagania:

• znajomość branży kosmetyków kolorowych;
• miła aparycja;
• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
• umiejętność prezentowania oraz sprzedaży produktu;
• inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
• sumienność i odpowiedzialność;
• wysoka motywacja wewnętrzna;
• dyspozycyjność;
• umiejętność pracy w zespole;
• umiejętność wykonywania makijażu i analizy kolorystycznej;
• nienaganny wygląd.

Oferujemy:

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• motywacyjny system wynagradzania;
• pracę w młodym, dynamicznym zespole;
• elastyczne godziny pracy;
• miłą i przyjemną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV (koniecznie ze zdjęciem) na adres malgorzata.siwko@vipera.com.pl

Konsultant – Sprzedawca WOLA PARK -Warszawa Rozwiń

Miejsce pracy: WOLA PARK

Wymiar czasu pracy:1 etat oraz 3/4 etatu umowa zlecenie

(chętnie student/-ka)

Wymagania:

  • znajomość branży kosmetyków kolorowych;
  • umiejętność wykonywania makijażu i analizy kolorystycznej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres malgorzata.siwko@vipera.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”