Zestawy Prezentowe

Pomysł na prezent? Doskonałe kosmetyki zawsze są trafionym upominkiem, który uświetni piękne chwile!

SPARKLING SPRAY PUDER PERFUMOWANY

Zmysłowo pachnąca, mieniąca się transparentna mgiełka, dostarczająca pięknych wrażeń estetycznych i sensorycznych.

RICH TINT

Nowoczesne Konturówki do Oczu i Ust zamknięte w mechanicznej oprawie, niezrównaną głębią koloru zaznaczają obrys Ust lub podkreślają głębię spojrzenia.

ELITÉ Bezperłowy Błyszczyk

Gustownie podkreślone, rozświetlone usta. Żelowy Błyszczyk z silikonowym aplikatorem, pokrywa usta jednolitą warstwą lśniącego koloru.

SMOKY EYEBROW Zestaw z Szablonami

Moda na stylizację brwi opanowała cały świat. Potrzebujesz tylko chwili, aby z pomocą szablonów wykreować piękniejszą i ciekawszą twarz. Całkiem nowa TY!

Kolekcja PARADISE FOUNDATION

Primer i Podkład - skuteczny duet, który naturalnym efektem kamufluje niedostatki, wygładza karnację i uświetnia wygląd Twojej skóry, zapewnia harmonię i piękny wygląd.

Przejdź dalej

Bestsellery

Hity VIPERY

Trendy&Porady

TuTu 3+ – doskonały prezent dla Młodej Damy

TuTu 3+

Niedawno odbyło się II Forum KIDS Products Marketing, podczas którego elitarne grono liderów rynku produktów i usług dla dzieci wzajemnie się inspirowało oraz wymieniało własne doświadczenia związane z najważniejszym Klientem, jakim są nasze Dzieci. Niewątpliwie nasze Maluchy to skarb. Robimy wszystko aby miały piękne i kolorowe dzieciństwo. Podczas spotkania konferencyjnego, Firma VIPERA zaprezentowała stworzoną w […]

MAKEUP BLENDER – CZĘŚĆ II

W ostatniej części pokazaliśmy jak przygotować MAKEUP BLENDER do użycia. Dzisiaj pokażemy Wam jak za pomocą Blendera nałożyć Fluid lub Korektor na twarz. Mamy nadzieję, że prezentacja okaże się dla Was pomocna. Trzymamy kciuki! Nie aplikujemy kosmetyku bezpośrednio na Blender. Wtapiamy kosmetyk „stemplując” krok po kroku, aż do uzyskania potrzebnego efektu. Nakładamy Korektor i postępujemy jak […]

Makeup Blender – czy wiesz jak go używać?

Makeup Blender - czy wiesz jak go używać?

Czy wszystkie wiemy jak używać Blendera? Profesjonalna, miękka gąbka kosmetyczna została zaprojektowana w celu rozprowadzania na twarzy kremowych kosmetyków – podkładu, fluidu, bb cream’u, musu bez pozostawienia smug czy nierówności.