CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NOWOŚCIACH I SPECJALNYCH OFERTACH?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij okno

Lakiery VAMP – kuś oryginalnością!

Zachwycające efektem Top Coat'y, niebanalne refleksy i fantastyczny połysk metalicznych Lakierów VAMP!

SPARKLING SPRAY PUDER PERFUMOWANY

Zmysłowo pachnąca, mieniąca się transparentna mgiełka, dostarczająca pięknych wrażeń estetycznych i sensorycznych.

RICH TINT

Nowoczesne Konturówki do Oczu i Ust zamknięte w mechanicznej oprawie, niezrównaną głębią koloru zaznaczają obrys Ust lub podkreślają głębię spojrzenia.

Zestawy Prezentowe

Pomysł na prezent? Doskonałe kosmetyki zawsze są trafionym upominkiem, który uświetni piękne chwile!

ELITÉ Bezperłowy Błyszczyk

Gustownie podkreślone, rozświetlone usta. Żelowy Błyszczyk z silikonowym aplikatorem, pokrywa usta jednolitą warstwą lśniącego koloru.

Kolekcja PARADISE FOUNDATION

Primer i Podkład - skuteczny duet, który naturalnym efektem kamufluje niedostatki, wygładza karnację i uświetnia wygląd Twojej skóry, zapewnia harmonię i piękny wygląd.

Przejdź dalej

Bestsellery

Hity VIPERY

Trendy&Porady

COS-MEDICA dla mężczyzny

Vipera Cos-Medica Men

W codziennym otoczeniu, gdzie szkodliwe czynniki stają się źródłem problemów z cerą, profesjonalna ochrona skóry staje się „must have” każdego dbającego o siebie mężczyzny. W procesie dbałości o zdrowie skóry najważniejszą rolę pełnią właściwie i regularnie przeprowadzane zabiegi jej oczyszczania, dostatniego nawilżania i odżywiania, a stosowane preparaty powinny opierać się na ekologicznych i naturalnych składnikach. […]

Różane doznania

VIPERA rożane doznania

Serum na Dzień i na Noc z linii organicznych kosmetyków dla cery odwodnionej, wymagającej silnej regeneracji – łączy elementy aromaterapii, refleksoterapii i współczesnej kosmetyki. Aktywne substancje skutecznie się wchłaniają, dzięki czemu skóra staje się lepiej ukrwiona i bardziej napięta. To jest  zabieg dla każdej kobiety, która chciałaby poprawić kondycję i wygląd twarzy w nieinwazyjny sposób. […]

VIPERA w Chile

W ostatnich dniach odwiedziliśmy naszych Partnerów w Chile – sieć drogerii The Republic of Beauty . Nasza marka jest obecna w 30. sklepach kosmetycznych, w towarzystwie wiodących światowych brandów. Poniżej z przyjemnością prezentujemy fotorelację z wizyty w Chile.