CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O NOWOŚCIACH I SPECJALNYCH OFERTACH?

Zostaw nam swój adres e-mail!

Zamknij okno

Lakiery VAMP – kuś oryginalnością!

Zachwycające efektem Top Coat'y, niebanalne refleksy i fantastyczny połysk metalicznych Lakierów VAMP!

SPARKLING SPRAY PUDER PERFUMOWANY

Zmysłowo pachnąca, mieniąca się transparentna mgiełka, dostarczająca pięknych wrażeń estetycznych i sensorycznych.

RICH TINT

Nowoczesne Konturówki do Oczu i Ust zamknięte w mechanicznej oprawie, niezrównaną głębią koloru zaznaczają obrys Ust lub podkreślają głębię spojrzenia.

Zestawy Prezentowe

Pomysł na prezent? Doskonałe kosmetyki zawsze są trafionym upominkiem, który uświetni piękne chwile!

ELITÉ Bezperłowy Błyszczyk

Gustownie podkreślone, rozświetlone usta. Żelowy Błyszczyk z silikonowym aplikatorem, pokrywa usta jednolitą warstwą lśniącego koloru.

Kolekcja PARADISE FOUNDATION

Primer i Podkład - skuteczny duet, który naturalnym efektem kamufluje niedostatki, wygładza karnację i uświetnia wygląd Twojej skóry, zapewnia harmonię i piękny wygląd.

Przejdź dalej

Bestsellery

Hity VIPERY

Trendy&Porady

VIPERA w Chile

W ostatnich dniach odwiedziliśmy naszych Partnerów w Chile – sieć drogerii The Republic of Beauty . Nasza marka jest obecna w 30. sklepach kosmetycznych, w towarzystwie wiodących światowych brandów. Poniżej z przyjemnością prezentujemy fotorelację z wizyty w Chile.

30 lat razem – dziękujemy!

Ewa Wrzesińska

Trzy dekady temu, gdy półki sklepowe były puste, VIPERA rozpoczęła podróż w świecie kosmetyków od produkcji  wspaniałych szminek. Dzisiaj nasza legendarna Firma jest dojrzała, ma niespełna 2000 pozycji w asortymencie dla osób o różnym kolorze skóry i zróżnicowanej urodzie. VIPERA potrafi i z talentem uwypukla piękno dziewcząt i kobiet tak w Polsce jak i w […]

Paznokcie po hybrydzie – jak skutecznie o nie zadbać

VIPERA odżywki

Stosowanie popularnych lakierów hybrydowych, żelu lub akrylu z czasem może doprowadzić do osłabienia płytki paznokcia, a nawet pojawienia się zmian wymagających zastosowania terapii. Długotrwałe pokrycie paznokci wspomnianymi lakierami, w szczególności gdy zostały zaaplikowane niestarannie, sprzyja rozwojowi mikroorganizmów, co w efekcie ma katastrofalny wpływ na kondycję płytki. Efektem są powstające przebarwienia, demineralizacja warstw rogowych skutkująca zwiększoną […]